OCHOTNICZE STRAŻE POŻARNE




Szkolenia OSP

Terminy szkoleń na 2019r.

Szkolenia podstawowe strażaków ratowników OSP
26.01. - 08.01.2019r.  Ćwiczenie w komorze dymowej 30.01.2019r.

01.06. - 03.07.2019r.  Ćwiczenie w komorze dymowej 02.06.2019r.

07.09. - 20.10.2019r.  Ćwiczenie w komorze dymowej 08.09.2019r.

Szkolenia z zakresu ratownictwa technicznego OSP

06-07.04. oraz 13-14.04.2019r.

Szkolenie kierujących działaniem ratowniczym OSP (Dowódców)
23-24.02. oraz 02-03.03.2019r.

23-24.11 oraz 30.11 - 01.12.2019r.

Szkolenie kierowców -konserwatorów sprzętu ratowniczego OSP 

18-19.05. oraz 25-26.05.2019r.


Szkolenie Naczelników OSP

08-09.06.2019r.
06-07.07.2019r. 

Komora dymowa dla OSP co 5 lat

14.02.2019r.

06.03.2019r.

01.04.2019r.

21.11.2019r.

Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

II TERMIN

Harmonogram Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

08.02.2019 r. piątek – godz. 1600-2000

09.02.2019 r. sobota – godz. 0900-2000

10.02.2019 r. niedziela – godz. 0900-2000

15.02.2019 r. piątek – godz. 1600-2000

16.02.2019 r. sobota – godz. 0900-2000

17.02.2019 r. niedziela – godz. 0900 egzamin

 

Na kurs w pierwszym terminie 08.09.10.02019 r. – 15.16.17.02.2019

zakwalifikowali się dh z jednostek OSP

 

Wytypowane jednostki OSP

Lp

Jednostka OSP

Ilość Osób

1

Gocław

2

2

Lipówki

2

3

Gończyce

2

4

Sobolew

2

5

Kobyla Wola

3

6

Samorządki

3

7

Łaskarzew

2

8

Melanów

1

9

Stary Pilczyn

1

10

Miętne

1

11

Wilkowyja

2

12

Wola Rębkowska

3

13

Wola Władysławowska

4

14

Mroków

2

15

Wola Korycka

2

16

Ruda Talubska

2

17

Podwierzbie

2

18

Zwola

2

19

Unin

1

20

Sulbiny

2

 

razem

41

Termin przesłania listy uczestników na szkolenie w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy 30.01.2019 r.

 

III TERMIN

Harmonogram Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

15.03.2019 r. piątek – godz. 1600-2000

16.03.2019 r. sobota – godz. 0900-2000

17.03.2019 r. niedziela – godz. 0900-2000

22.03.2019 r. piątek – godz. 1600-2000

23.03.2019 r. sobota – godz. 0900-2000

24.03.2019 r. niedziela – godz. 0900 egzamin

 

Na kurs w III terminie 15,16,17.03.2019 r. – 22,23,24.03.2019

zakwalifikowali się dh z jednostek OSP

 

Lp

Jednostka Osp

Ilość Osób

1

Choiny

2

2

Izdebno

2

3

Korytnica

2

4

Kozice

2

5

Kozłów

2

6

Łaskarzew

1

7

Łukówiec

2

8

Miętne

2

9

Mroków

2

10

Ostrożeń

1

11

Pilawa

3

12

Samorządki

2

13

Starowola

2

14

Sulbiny

3

15

Wola Rębkowska

3

16

Wola Życka

5

17

Wólka Ostrożeńska

2

18

Zwola

2

19

Wola Korycka

2

 

razem

42

 

 

Termin przesłania listy uczestników na szkolenie w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy 20.02.2019 r.

 

IV TERMIN

Harmonogram Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

08,.11.2019r. piątek – godz. 1600-2000

09.11.2019r. sobota – godz. 0900-2000

10.11.2019r. niedziela – godz. 0900-2000

15.11.2019 r. piątek – godz. 1600-2000

16.11.2019 r. sobota – godz. 0900-2000

17.11.2019 r. niedziela – godz. 0900 egzamin

 

Na kurs w IV terminie 08,09,10.11.2019 r. – 15,16,17.11.2019

zakwalifikowali się dh z jednostek OSP

 

Lp

Jednostka Osp

Ilość Osób

1

Borowie

4

2

Brzegi

1

3

Godzisz Kobusy

2

4

Izdebno

2

5

Lipówki

4

6

Łaskarzew

1

7

Melanów

2

8

MIĘTNE

1

9

Puznówka

1

10

Ruda Talubska

7

11

Samorządki

2

12

Unin

2

13

Wola Rębkowska

3

14

Wola Rowska

4

15

Zasiadały

4

Razem

40

Termin przesłania listy uczestników na szkolenie w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy 15.09.2019 r.


Karty zgłoszeń na szkolenia proszę składać do Wydziału Operacyjnego

Przypominamy ze na kurs podstawowy składamy dwie karty zgłoszeń:

- na kurs podstawowy
- na komorę dymową.
Karty niepoprawnie wypełnione i bez ważnych podpisów nie będą przyjmowane!!!


Dane teleadresowe jednostek OSP w KSRG. 

Lp.

Gmina

Jednostka OSP

Adres

Adres

E-mail

1.  

Borowie

 Borowie

08–412 Borowie

ul. Popławskiego 4

osp.borowie@gmail.com

2.  

Garwolin

 Rębków

08–400 Garwolin

ul. Starowiejska 41

osp.rebkow@wp.pl

3.  

Ruda Talubska

08–400 Garwolin

ul. Ruda Talubska 4

 

4.  

Wola Rębkowska

08–400 Garwolin

ul. Spacerowa 1

ospwolarebkowska@o2.pl

5.  

m. Garwolin

Garwolin

08–400 Garwolin

ul. Wyszyńskiego 4

ospgarwolin@gmail.com

6.  

Górzno

Górzno

08–404 Górzno

Górzno 98A

 

7.  

Unin

08–404 Górzno

ul. Unin 57

ospunin@wp.pl

8.  

Łaskarzew

Izdebno

08–450 Łaskarzew

ul. Izdebno 34

osp-izdebno@wp.pl

ospizdebno@laskarzew.pl

9.  

Melanów

08–450 Łaskarzew

ul. Melanów 48

ospmelanow@onet.pl

ospmelanow@laskarzew.pl

10.          

m. Łaskarzew

Łaskarzew

08–450 Łaskarzew

ul. Alejowa 13

osplaskarzew@onet.pl

11.          

Maciejowice

Maciejowice

08–480 Maciejowice

ul. Lubelska 5

 

12.          

Miastków Kościelny

Wola

Miastkowska

08–420 Miastków Kośc.

Wola Miastkowska 40a

ospwolamiastkowska@miastkowkoscielny.pl

13.          

Parysów

Parysów

08–441 Parysów

ul. Sportowa 3

osp.parysow@o2.pl

14.          

Pilawa

Pilawa

08–440 Pilawa

ul. Al. Wyzwolenia 124

osppilawa@o2.pl

15.          

Sobolew

Gończyce

08–460 Sobolew

Gończyce 105

ospgonczyce998@wp.pl

16.          

Ostrożeń

08–460 Sobolew

Ostrożeń 36

ospostrozen@gmail.com

17.          

Sobolew

08–460 Sobolew

Rynek 1

ospsobolew@o2.pl

18.          

Trojanów

Trojanów

08–455 Trojanów

ul. Trojanów 62

osptrojanow@o2.pl

19.          

Kozice

08–455 Trojanów

Kozice 28

ospkozice@gmail.com

20.          

Podebłocie

08–455 Trojanów

Podebłocie 191

osppodeblocie@onet.pl

21.          

Wilga

Wilga

08–470 Wilga

ul. Warszawska 34

ospwilga@wp.pl

22.          

Żelechów

Wola Żelechowska

08–430 Żelechów

ul. Wola Żelechowska 11

osp.wolazelechowska@onet.pl

23.          

Żelechów

08–430 Żelechów

ul. Traugutta 5

 


Dane teleadresowe jednostek OSP poza KSRG. 

Lp.

Gmina

Jednostka

Adres

Adres

E-mail

1.    

Borowie

Chromin

08–412 Borowie

Chromin 61

 

2.    

Jaźwiny

08–412 Borowie

Jaźwiny 38

 

3.    

Iwowe

08–412 Borowie

Iwowe 17

osp.iwowe@gmail.com

4.    

Głosków

08–412 Borowie

Głosków 58

ospgloskow@gmail.com

5.    

Laliny

08–412 Borowie

Laliny 12

 

6.    

Garwolin

Izdebnik

08–400 Garwolin

Izdebnik 4

 

7.    

Miętne

Miętne ul. Główna 116

08–400 Garwolin

ospmietne@wp.pl

www.ospmietne.pl 

8.    

Niecieplin

08–400 Garwolin

Niecieplin 2 A

ospniecieplin@vp.pl

9.    

Sulbiny

Sulbiny ul. Długa 2

08–400 Garwolin

ospsulbiny998@gmail.com

10

Taluba

08–400 Garwolin

Taluba 17

osptaluba@wp.pl

11.

Wilkowyja

08–400 Garwolin

Wilkowyja 75

 

12.

Wola Władysławowska

08–400 Garwolin

Wola Władysławowska 20A

osp_wola_wladyslawowska@interia.pl

13.

m. Garwolin

Zawady

08–400 Garwolin

Ogrodowa 6

 

14.

Leszczyny

08–400 Garwolin

Władysława Andersa 28

 

15.

Górzno

 

Chęciny

08–404 Górzno

Chęciny (25)

 

16.

Goździk

08–404 Górzno

Goździk 62

 

17.

Łąki

08–404 Górzno

Łąki 63 A

 

18.

Kobyla Wola

08–404 Górzno

Kobyla Wola 49 A

ospkobylawola@wp.pl

19.

Samorządki

08–404 Górzno

Samorządki 35

 

20.

Wólka Ostrożeńska

08–404 Górzno

Wólka Ostrożeńska (25) A

osp.wolkaostrozenska@wp.pl

21.

Łaskarzew

Dąbrowa

08–450 Łaskarzew

Dąbrowa 30

ospdabrowa@laskarzew.pl

22.

Krzywda Uścieniec

08–450 Łaskarzew

Krzywda Uścieniec 1C

ospuscienieckrzywda@laskarzew.pl

23.

Pilczyn

08–450 Łaskarzew

Pilczyn 79

ospstarypilczyn@laskarzew.pl

24.

Wola Rowska

08–450 Łaskarzew

Wola Rowska 57A

ospwolarowska@laskarzew.pl

25.

Wola Łaskarzewska

08–450 Łaskarzew

Wola Łaskarzewska 52

ospwolalaskarzewska@laskarzew.pl

26.

Grabina

08–450 Łaskarzew

Grabina 6C

ospgrabina@laskarzew.pl

27.

Maciejowice

Podłęż

08–480 Maciejowice

Podłęż

 

28.

Podwierzbie

08–480 Maciejowice

Podwierzbie

osppodwierzbie@gmail.com

29.

Miastków Kościelny

Brzegi

08–420 Miastków Kośc.

Brzegi 89

ospbrzegi@miastkowkoscielny.pl

30.

Glinki

08–420 Miastków Kośc.

Glinki 22

 

31.

Kruszówka

08–420 Miastków Kośc.

Kruszówka 8

ospkruszowka@miastkowkoscielny.pl

32.

Miastków Stary

08–420 Miastków Kośc.

Miastków Stary 79

ospstarymiastkow@miastkowkoscielny.pl

33.

Przykory

08–420 Miastków Kośc.

Przykory 31

 

34.

Ryczyska

08–420 Miastków Kośc.

Ryczyska 17 a

 

35.

Zabruzdy

08–420 Miastków Kośc.

Zabruzdy 37

ospzabruzdy@miastkowkoscielny.pl

36.

Zasiadały

08–420 Miastków Kośc.

Zasiadały 23 a

 

37.

Zgórze

08–420 Miastków Kośc.

Zgórze 53 a

 

38.

Zwola

08–420 Miastków Kośc.

Zwola 52

 ospzwola@miastkowkoscielny.pl

39.

Parysów

Choiny

08–441 Parysów

Choiny 43

 

40.

Kozłów

08–441 Parysów

Kozłów 4

osp.kozlow@onet.pl

41.

Łukówiec

08–441 Parysów

Łukówiec 38 a

osplukowiec998@onet.pl

42.

Starowola

08–441 Parysów

Starowola 44

 

43.

Stodzew

08–441 Parysów

Stodzew 36

 

44.

Wola Starogrodzka

08–441 Parysów

Wola Starogrodzka 99a

ospwolastarogrodzka@gmail.com

45.

Pilawa

Gocław

08–440 Pilawa

Gocław ul. 3 Maja 82

ospgoclaw@o2.pl

 

46.

Lipówki

08–440 Pilawa

Lipówki 71

osplipowki@gmail.com

47.

Puznówka

08–440 Pilawa

Puznówka 76

osppuznowka@onet.pl

48.

Wygoda

08–440 Pilawa

Wygoda

osp.wygoda@wp.pl

49.

Sobolew

Chotynia

08–460 Sobolew

Chotynia 47 C

ospchotynia@gmail.com

50.

Godzisz Kobusy

08-460 Sobolew 

Godzisz 4

ospgodziszkobusy@o2.pl

51.

Sokół

08–460 Sobolew

Sokół 50

ospsokol@gmail.com

52.

Kaleń

08–460 Sobolew

Kaleń Drugi 9 A

 

53.

Kownacica

08–460 Sobolew

Kownacica 10

ospkownacica998@wp.pl

54.

Trojanów

Babice

08–455 Trojanów

Babice 4

 

55.

Budziska

08–455 Trojanów

Budziska 35

 

56.

Dudki

08–455 Trojanów

Dudki 43

 

57.

Korytnica

08–455 Trojanów

Korytnica 36

 

58.

Mroków

08–455 Trojanów

Mroków 54

osp.mrokow@gmail.com

59.

Więcków

08–455 Trojanów

Więcków 40

 

60.

Wola Korycka

08–455 Trojanów

Wola Korycka 105

OSPwolakorycka1@wp.pl

61.

Wola Życka

08–455 Trojanów

Wola Życka 52

 

62.

Wilga

Mariańskie Porzecze

08–470 Wilga

Mariańskie Porzecze 52

ospmarianskiep@gmail.com

63.

Trzcianka

08–470 Wilga

Trzcianka 60

osptrzcianka@onet.pl

64.

Żabieniec

08–470 Wilga

Żabieniec 18

ospzabieniec@gmail.com

65.

Żelechów

Goniwilk

08–430 Żelechów

Goniwilk 60

 

66.

Łomnica

08–430 Żelechów

Łomnica 56 a

 

67.

Piastów

08–430 Żelechów

Piastów 66

osppiastow@o2.pl

68.

Władysławów

08–430 Żelechów

Władysławów 17 a

 

69.

Zakrzówek

08–430 Żelechów

Zakrzówek

 

70.

Stefanów

08–430 Żelechów

Stefanów 81

 

71.

Huta Żelechowska  

08–430 Żelechów

Huta Żelechowska 18 a

 

72.

Kalinów

08–430 Żelechów

Kalinów 29

ospkalinow@gmail.com

73.

Gózdek

08–430 Żelechów

Gózdek